Stäng

Fri frakt på beställningar över 2500 kr

Kontakta Oss

Försäljning/Sales

Orhan Corap

Försäljningschef/
Sales Manager

+46 (0)31-744 12 77
+46 (0)733-610 610
orhan@rancold.com

Kristian Andersson

+46 (0)31-744 12 86
+46 (0)721-577 477
Kristian@rancold.com

Ali Ghanam

+46 (0)31-744 12 78
+46 (0)732-490 999
ali@rancold.com

Abdi Masomi

+46 (0)730-770 777
abdi@rancold.com

Koncept

Babak Jamali

Projektledare

+46 (0)31-744 12 58
+46 (0)708-359 359
babak@rancold.com

Janan Toma

Projektledare

+46 (0)31-51 59 63
+46 (0)734-156 156
janan@rancold.com

Julian Sahlin

Konstruktör

+46 (0)729-779 988
julian@rancold.com

Rancold AB

VD/CEO

Kazem Alikhani

+46 (0)31-744 12 70
+46 (0)707-202 585
kazem@rancold.com

Digital Strateg/Web

Niklas Olin

+46 (0)31-744 12 89
niklas@rancold.com

Inköp/Purchase

Ali Ghanam

+46 (0)31-744 12 78
+46 (0)732-490 999
purchase@rancold.com

Ekonomi/Accounting

Alexandra Bengtsson

Ekonomiansvarig/Accounting
+46 (0)31 744 12 80
+46 (0)73 389 08 50
alexandra@rancold.com


Aazam Ansari

+46 (0)31-744 12 80
aazam@rancold.com

BESÖK VÅRT SHOWROOM I GÖTEBORG

Läs mer & visa karta

+46 (0) 31 51 59 53

info@rancold.com

Din kundvagn(0)

Kundvagnen är tom
Totalt: 0 kr
Till kassan
2 500 kr kvar till fri frakt